Haber Detayı
17 Mart 2018 - Cumartesi 23:05 Bu haber 5509 kez okundu
 
Büyük Kulüp’te Başkanlık için iki aday yarışacak
Büyük Kulüp’te seçim heyecanı yaşanıyor. Pazar günü yapılacak seçimde mevcut başkan Gündüz Kaptanoğlu ile Tevfik Altınok yarışacak...
Güncel Haberi
 Büyük Kulüp’te Başkanlık için iki aday yarışacak

Tevfik Altınok

AMACIM HUZURLU BİR ORTAM YARATMAK

Büyük Kulüp'te15 yıl yönetim kurulu üyesi olarak görev yapan Hazine ve Dış Ticaret eski Müsteşarı Tevfik Altınok, kulüpteki huzur ortamında yaşanan sıkıntılar nedeniyle aday olmak istediğini anlattı. Altınok şunları söyledi: “Tüm üyelerin alışkın olduğu bir huzur ortamı vardı kulüpte. Ama bir süredir çekişmelerle bu huzur ortamı tatsızlaştı. O yüzden de biz ‘bunu acaba düzeltebilir miyiz' dedik.

Kulübün 30 yıllık üyesiyim. Son 15 yıldır yönetim kurulundaydım. Son 4 yıldır da kulübümüze ikinci başkan olarak hizmet verdim. Kulübümüze son 40 yılda hizmet veren iki değerli başkanımız Raif Dinçkök ve Duran Akbulut'u rahmetle anıyorum. Bugüne kadar başkanlığa aday olmama nedenim de zaten mevcut bir başkanımızın varlığıydı. 10 aylık bir süre geçirdik. Adaylık sebebim bu sürede yapılan uygulamaların mevcut tüzüğümüze uymamasındandır. Büyük Kulüp'e üyelerimiz huzurlu bir ortamda arkadaşlık etmek buranın kültür sanat faaliyetlerinden yararlanmak arkadaşıyla sohbet edebilecek bir ortamı yaratmak için geliyor. Amaç bu ise bu ortamı sağlamanın yollarını bulmamız gerekiyor.

Tevfik Altınok
 

Tevfik Altınok

ÖNCELİK KALİTELİ HİZMET

Eğer seçimde başarılı olursak üyelerimize kulüpte huzuru yeniden sağlayacağımızın sözünü veriyorum. Ben sen kavgasının sona ermesi en önemli konumuz. İmkanlarımızı şeffaflık içerisinde nakit imkanlarımızı da en üst düzeylere çıkartmak için çaba göstereceğiz. Kaliteli hizmet öncelik verdiğimiz konular olacak. Bunu yaparken de uygun fiyatı hiç aklımızdan çıkarmayacağız. Kadın üyelerimizin kulübümüzden daha iyi yararlanma imkanlarını nasıl sağlayacağımızın çabasını göstereceğiz. Önerim ortak akılda birleşmektir. Seçimde kulübümüze sahip çıkacak olanlar üyelerimizdir. O yüzden gelip oy kullanarak kulüplerine sahip çıkmalılar.

BÜTÇEDE İDDİALIYIM

Kulübün mali işleri ve bütçe konusunda benle kim nasıl yarışır kestiremem. Maliye müfettişiyim. Hazineyi, holdingleri yönettim. Son dönemde Büyük Kulüp'ün yemek fiyatlarında da bir artış oldu. En lüks lokantadan daha pahalı hale geldi. Bu fiyatları makul hale getireceğiz. Kulübümüzün New York, Londra gibi dünyanın birçok noktasında kardeş kulüpleri var. Bundan 15 yıl önce başladığımız bu girişimler sonucunda yaklaşık 20 kardeş kulübümüz oluştu. Bu bir yerde itibarın en önemli unsurlarından birisinin göstergesidir.”

Kaynak: Editör: armagan güneri
Etiketler: Büyük, Kulüp’te, seçim, heyecanı, yaşanıyor, Pazar, günü, yapılacak, seçimde,
Yorumlar
Haber Yazılımı