Haber Detayı
01 Nisan 2014 - Salı 16:41 Bu haber 10256 kez okundu
 
Hande Aras Artık İstanbullu
24 yaşında İzmir'den İstanbul'a transfer olan model Hande Aras'la günlük yaşantısı üzerine bir röportaj...
- Haberi
Hande Aras Artık İstanbullu

Sizi tanıyabilir miyiz?

 

İzmir’de doğup büyüdüm ve buralı olmaktan gurur duyuyorum her zaman. Dokuz Eylül Üniversitesi Ekonometri Mezunuyum. FVFM (finansal varlıkları fiyatlandırma modeli) üzerine tez yazdım. Fakat modellik beni üniversite hayatımda buldu. Doğrusunu söylemek gerekirse modellik aklımda yoktu. Modelliğe çevremin desteğiyle başladım ve her geçen gün daha başarılı işlere imza atmaya başladım. İzmir’in aranan modellerinden biri oldum. Aynı zamanda sunuculuk ve oyunculuk eğitimi alıyorum. Yakın zamanda işlerim ve yeni projelerimden dolayı İstanbul’a yerleştim.

 

Güzellik sırlarınız neler?

Benim güzelliğimin en büyük sırrının genlerim olduğunu düşünüyorum. Bununla birlikte bol bol spor yapmak, Çok fazla su içmek ve mutlu olmak... Ben mutluysam güzelim, güzel hisseder ve bunu yansıtırım.

 

Mesleğinizin zor yanları neler?

Sürekli makyaj yapmak, seyahat etmek, en olmadık saatlerde uyanmak, mesai saatlerinin fazlalığı. Ama gerçekten istiyorsanız bunu yapabilirsiniz. Kendinden emin olmak ve özgüven çok önemli.

 

Ne gibi fedakarlıklarda bulunuyorsunuz?

Aileme çok düşkünüm onlar benim en büyük gücüm. Ailemle yeterince zaman geçirememek ailemden uzak kalmak… Çünkü sürekli seyahat ediyorum. Sanırım işim uğruna yaptığım en büyük fedakarlık bu.

 

Kendinizi nasıl tanımlarsınız?

Benim en belirgin özelliğim çok güçlü bir karaktere sahip olmam. En kötü anlardan veya başıma gelmiş talihsizliklerden güçlü çıkmayı başarabilmiş biriyim. Yılmamayı tercih ediyorum hayatta. Sonuç ne olursa olsun her anlamda mücadeleciyim. Azimliyim ve insanın istediğinde her amacını gerçekleştirebileceğine inanıyorum. Gülümsemeyi ve pozitif olmayı seviyorum. Beni negatif görmek imkansız.

 

İşin dışında nasıl zaman geçirirsiniz?

İş dışında da çok sosyal bir insanım yerimde duramam zamanımı kaliteli ve dolu dolu geçirmeye çalışırım. Atları çok seviyorum, her boş fırsatımda at binmeye giderim. Kitap kurduyum, kitap okurum. Ailemle ve dostlarımla gezmeyi alışveriş yapmayı yeni yerler keşfetmeye bayılırım. Pilates, boks, yüzmek, yürümek, koşmak en sevdiğim spor türleri.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: 24, yaşında, İzmirden, İstanbula, transfer, olan, model, Hande, Arasla, günlük,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Hande Aras Artık İstanbullu
Hande Aras Artık İstanbullu
Yorumlar
Haber Yazılımı