Haber Detayı
10 Mart 2015 - Salı 13:39 Bu haber 1050 kez okundu
 
Tuğba Sultan Artık Uluslararası Bir Sorun!
Tuğba,özay,daily mail,
Magazin Haberi
Tuğba Sultan Artık Uluslararası Bir Sorun!

Tuğba Özay, İngiliz Haber Sitesinde Manşet Oldu

Daily Mail gazetesi eski süpermodel yeni milletvekili adayı Tuğba Özay'ın bagaj kavgası yüzünden otobüs şöförüne saldırmasını haber yaptı.

Daily Mail gazetesi eski süpermodel yeni milletvekili adayı Tuğba Özay'ın bagaj kavgası yüzünden otobüs şöförüne saldırmasını haber yaptı. Haberde 37 yaşındaki Özay'ın, Antalya Havalimanı'ndan 2 saat uzaklıktaki bir tatil köyüne gitmek için transfer aracına bindiği, ancak şöför Halil Kızılyer'in valizleri aracın bagajına koymasına izin vermeyerek tartışma çıkardığı belirtildi.

"BENİ KOVDURACAĞINI SÖYLEDİ"

28 yaşındaki şöför Kızılyer, "Herkesin bagajını koyduğum gibi onun da çantalarını aracın altına koyacaktım. (Özay) Kızdı ve çantalarının yanında kalmasını istediğini söyledi. Ona çok fazla çantası olduğunu ve çok fazla yer kaplayacağını söyleyince çıldırdı. Boğazımdan yakaladı, boynumu sıktı, bir yandan da bağırarak beni kovduracağını söylüyordu" diye konuştu.

"VİDEOYU BANA SİLDİRDİLER"

Görgü tanıklarından yolcu Ahmet Büze ise, "Çok ünlü olduğu için hemen tanıdım. Ancak kendisinin özel haklara sahip olduğunu düşünüyordu ve şöföre saldırdığında şok oldum. Hemen telefonumu çıkarıp olay anını videoya çektim ancak daha sonra onun güvenliği olduğunu söyleyen bir kişi geldi ve bana videoyu sildirdi" açıklamasını yaptı.

ADAY ADAYI OLDUĞUNA VURGU YAPTILAR

Daily Mail'ın haberinde ayrıca Özay'ın, kariyerinin zirvesindeyken Türkiye'nin en çok kazanan mankeni olduğu ve gelecek seçimlerde merkez-solda yer alan Cumhuriyet Halk Partisi'nden aday olduğu belirtildi.

Kaynak: (AA) - Anadolu Ajansı Editör:
Etiketler: Tuğbaözaydaily, mail
Yorumlar
Haber Yazılımı