Haber Detayı
22 Haziran 2018 - Cuma 12:59 Bu haber 7133 kez okundu
 
WhatsApp'ta yeni özellik kullanıma sunuldu
Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp milyonlarca kullanıcısının beklediği özelliği kullanıma sunmaya başladı. Buna göre Whatsapp'ta 4 kişi ile görüntülü grup araması yapılabilecek.
Güncel Haberi
WhatsApp'ta yeni özellik kullanıma sunuldu

 • Sosyal medya devi Facebook'un bünyesinde bulunan popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp bir kez daha platforma entegre ettiği yeni özelliği ile gündemde. 

  WhatsApp’ın merakla beklenen yeni özelliği nihayet tüm kullanıcılar için erişime açıldı. 

 •  
  Daha önce sadece beta sürümünü kullanan bazı kullanıcıların yararlanabildiği görüntülü grup araması özelliğinden güncelleme yapan herkes yararlanabilecek.
 •  
  iOS, Android ve Windows akıllı telefonları için gelecek görüntülü grup araması sayesinde aynı anda 4 kişi ile görüntülü görüşmeye imkan sağlanıyor.
 •  

  WhatsApp şu an için görüntülü grup araması 4 kişiyle sınırlandırırmış.

  Çağırdığınız tüm katılımcıların onayını aldıktan sonra ekran dörde bölünecek ve her birinde ayrı bir kullanıcı görüntülenecek. 

 •  

  WHATSAPP'IN AZ BİLİNEN ÖZELLİKLERİ

  WHATSAPP'IN AZ BİLİNEN ÖZELLİKLERİ

  Peki WhatsApp'ın bütün özelliklerine hakim misiniz? İşte mutlaka bilmeniz gerek 10 WhatsApp özelliği...

 •  

  EMOJİ TARAMASI

  EMOJİ TARAMASI

  WhatsApp'ta çok fazla emoji var, evet. Bazen doğru anda doğru emoji'yi bulmak çok zor olabiliyor. Artık istediğiniz emoji'yi kelime kullanarak aramanız mümkün olacak. Ancak bu özelliği kullanmak için 'auto correct' özelliğinizin açık olması gerekiyor.

 •  

  DAKİK HESAPLAMALAR

  DAKİK HESAPLAMALAR

  Eğer sürekli konuşmalarınızı takip etmiyorsanız, küçük tik işaretlerinin maviye dönüştüğü anı kaçırabilirsiniz. Artık gönderdiğiniz mesajı basılı tutarak çıkan "Bilgi" opsiyonunu tıklayarak bir tikin ne zaman maviye dönüştüğünü görebilirsiniz. Aynı işlemi attığınız mesajı kaydırarak da yapabilirsiniz. Bu işlem sayesinde attığınız mesajın karşı tarafa iletilip iletilmediğini ve okunup okunmadığını takip edebiliyorsunuz.

Kaynak: Editör: armagan güneri
Etiketler: Popüler, mesajlaşma, uygulaması, WhatsApp, milyonlarca, kullanıcısının, bekled
Yorumlar
Haber Yazılımı